Atribuită Cumpărare directă

TN227K TN-227K TN 227K CARTUS TONER BLACK (24000 PAG) ACVH150 ORIGINAL KONICA MINOLTA C257i

Număr anunț
DA35751660
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "PROF.EMIL PANAITESCU" CUDALBI (CUI 16505034)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.353,72 RON
Data publicării
20.05.2024 13:51
Data finalizării
21.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.353,72 RON