Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de examinare psihologică şi medicală, siguranţa transporturilor - 6 persoane

Număr anunț
DA28920749
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.636.697 RON
Data publicării
04.10.2021 00:00
Data finalizării
06.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.636.697 RON