Ofertă acceptată Cumpărare directă

ITP MAI 36887,MAI 36886,MAI 44447,MAI 22862, MAI 35140, MAI 49192, MAI 49193 si MAI 42793

Număr anunț
DA28911915
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MATEI BASARAB" AL JUDETULUI OLT (CUI 4286380)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
20.667.581 RON
Data publicării
04.10.2021 00:00
Data finalizării
06.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.667.581 RON