Ofertă acceptată Cumpărare directă

dozare si tranchilizare animale fara stapan

Număr anunț
DA28918654
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC PENTRU GESTIONAREA CAINILOR FARA STAPAN CALARASI (CUI 30150565)
Cod CPV
85120000-6 · Servicii de practica medicala si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.963.375 RON
Data publicării
04.10.2021 00:00
Data finalizării
06.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.963.375 RON