Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat
Servicii de proiectare (DALI) aferente obiectivului Creșterea eficienței energetice a Palatului Administrativ al județului Harghita, situat în Miercurea Ciuc, Piața Libertății nr. 5, județul Harghita, aparținând domeniului public al județului Harghita
- Număr anunț
- SCN1004442
- Autoritate contractantă
- JUDETUL HARGHITA (CUI 4245763)
- Furnizor / câștigător
- ARTOPIC WORKSHOP SRL (CUI 28255721)
- Cod CPV
- 71221000-3 · Servicii de arhitectura pentru constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 181.500 RON
- Valoare atribuită
- 180.000 RON 0,8% sub estimat
- Data publicării
- 14.06.2018 12:59
- Anunț de atribuire
- SCNA1002851
- Termen limită
- 28.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1007123
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1007123.pdf
- Modele contract.pdf.p7s
- Modele de formulare.docx.p7s
- Tema de proiectare.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ARTOPIC WORKSHOP SRL CUI RO 28255721
Subcontractanți 2
ADEX CAD PROIECT S.R.L. CUI 24163455
STRUCTURAL ENGINEERING CONSULTANCY SRL CUI 36145134
Valoare atribuită
180.000 RON
din 181.500 RON estimat
0,8%
Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 1.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.