Atribuită
Anunț de participare
FURNIZARE MOTORINA EURO 5 ( EN 590)
- Număr anunț
- CN1003331
- Autoritate contractantă
- R.A.T.SRL (CUI RO2315129)
- Furnizor / câștigător
- OSCAR DOWNSTREAM SRL (CUI 13991630)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.852.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.548.250,40 RON
- Data publicării
- 18.08.2018 01:46
- Anunț de atribuire
- CAN1008571
- Termen limită
- 01.10.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 158-363273
- Documentație de atribuire
- DF1019756
Documente
Documentația de atribuire
- 2.2018 Caiet s.pdf.p7s
- 2.2018 Draft Ac c+Contr.pdf.p7s
- 2..2018 FORMULARE.doc.p7s
- FisaDate_DF1019756.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
OSCAR DOWNSTREAM SRL CUI RO 13991630
Valoare atribuită
10.548.250,40 RON
din 9.852.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro