Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 54,0% sub estimat

Contract de lucrari de montare gard din panouri bordurate

Număr anunț
SCN1004433
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
ARTCONSTRUCT - STIL 2002 SRL (CUI 15115688)
Cod CPV
45342000-6 · Montare de garduri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
170.588,23 RON
Valoare atribuită
78.464,62 RON 54,0% sub estimat
Data publicării
14.06.2018 12:37
Anunț de atribuire
SCNA1004984
Termen limită
02.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1010775

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 8 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
Mondo Profi Designe CUI RO30499620
Oferta 3 Individuala
Ofertant
TSC VERTICAL SRL CUI RO 34626573
Încă 5 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

78.464,62 RON

din 170.588,23 RON estimat 54,0%

Adjudecat la 46,0% din estimat · economie 92.123,61 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.