Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 16,7% sub estimat
APARATE DE AER CONDITIONAT
- Număr anunț
- SCN1004426
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
- Furnizor / câștigător
- COMPLET SERVICE SRL (CUI 15218020)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 205.500 RON
- Valoare atribuită
- 171.180 RON 16,7% sub estimat
- Data publicării
- 14.06.2018 12:23
- Anunț de atribuire
- SCNA1001920
- Termen limită
- 25.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1010939
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1010939.pdf
- Sectiunea II Caiet de sarcini-semnat.doc.p7s
- Sectiunea III formulare-semnat.docx.p7s
- Sectiunea IV Model AC si CS-produse-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
COMPLET SERVICE SRL CUI RO 15218020
Oferta 2
Individuala
Ofertant
GTA International Service SRL CUI 26735529
Valoare atribuită
171.180 RON
din 205.500 RON estimat
16,7%
Adjudecat la 83,3% din estimat · economie 34.320 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.