Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de mentenanta lunara instalatii semaforizare

Număr anunț
DA28925872
Autoritate contractantă
ORAS VOLUNTARI (CUI 4283481)
Cod CPV
50232200-2 · Servicii de intretinere a semafoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.627.772 RON
Data publicării
05.10.2021 00:00
Data finalizării
06.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.627.772 RON