Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET SERVICII DE ASIGURARE DE RĂSPUNDERE CIVILĂ AUTO (RCA) ANRE

Număr anunț
DA28930917
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala de Reglementare in domeniul Energiei (CUI 11514848)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.675.390 RON
Data publicării
05.10.2021 00:00
Data finalizării
06.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.675.390 RON