Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie servicii de intocmire a studiu de oportunitate pentru delegarea gestiunii serviciului de a

Număr anunț
DA28933936
Autoritate contractantă
Comuna Peciu Nou (CUI 4358207)
Cod CPV
79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.127.041 RON
Data publicării
06.10.2021 00:00
Data finalizării
07.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.127.041 RON