Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 13,2% sub estimat

Consumabile de laborator si reactivi de laborator -11 loturi pentru realizarea activitatii de cercetare industriala in cadrul proiectului Biogenonco.

Număr anunț
CN1002994
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI 27040635)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
149.658,50 RON
Valoare atribuită
129.969,51 RON 13,2% sub estimat
Data publicării
09.08.2018 01:47
Anunț de atribuire
CAN1007370
Termen limită
11.09.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 154-352720
Documentație de atribuire
DF1018215

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (8)

Estimat: 143.803 RON Adjudecat: 129.969,51 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Reactivi pentru izolare ADN si ARN din sange si tumori 10.925 RON
2 Reactivi pentru reverstranscriere: 2.560 RON ANTISEL RO SRL 115.930,20 RON
3 Reactivi pentru detectarea mutatiilor de ADN din tumori (K-RAS,… 100.580 RON
4 Consumabile pentru electroforeza acizilor nucleici: 7.991 RON
5 Reactivi de laborator pentru extractia acizilor nucleici: 6.184 RON BIO AQUA GROUP 14.039,31 RON
6 Kit pentru izolare de ADN din sectiuni tumorale fixate pe lame: 2.950 RON
7 Consumabile pentru pt PCR: 5.082 RON
10 Consumabile – varfuri de pipeta, tuburi de PCR: 7.531 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
BIO AQUA GROUP SRL CUI RO 26406593
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635
Oferta 3 Individuala
Ofertant
BIO ZYME SRL CUI RO18954013
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

129.969,51 RON

din 149.658,50 RON estimat 13,2%

Adjudecat la 86,8% din estimat · economie 19.688,99 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.