Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE PERMANENTA SI SERVICII CONEXE PENTRU PREVENIREA SI ATACURILOR EXEMPLARELOR DE URS BRUN

Număr anunț
DA28931770
Autoritate contractantă
Comuna Mugeni (CUI 4368065)
Cod CPV
77600000-6 · Servicii privind vanatoarea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.466.551 RON
Data publicării
05.10.2021 00:00
Data finalizării
07.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.466.551 RON