Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari pentru extindere front de captare la gospodaria de apa din comuna Pomi, jud. Satu Mare

Număr anunț
DA28925948
Autoritate contractantă
Comuna Pomi (CUI 3963820)
Cod CPV
45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
17.100.209 RON
Data publicării
05.10.2021 00:00
Data finalizării
07.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.100.209 RON