Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,3% sub estimat
„Reabilitare scoala gimnaziala cu clase I-VIII din localitatea Nisipeni , comuna Lazuri judetul Satu Mare”
- Număr anunț
- SCN1004356
- Autoritate contractantă
- Comuna Lazuri (CUI 4074140)
- Furnizor / câștigător
- SAMGEC SRL (CUI 6593861)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 573.395,40 RON
- Valoare atribuită
- 565.782,54 RON 1,3% sub estimat
- Data publicării
- 14.06.2018 07:20
- Anunț de atribuire
- SCNA1007060
- Termen limită
- 02.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1010437
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SAMGEC SRL CUI RO 6593861
Subcontractanți 1
CENTRUL DE PROIECTARE JUDEŢEAN SATU MARE SRL CUI RO23874611
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ARCODOM SRL CUI RO30101422
Valoare atribuită
565.782,54 RON
din 573.395,40 RON estimat
1,3%
Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 7.612,86 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.