Ofertă acceptată Cumpărare directă

Parapet metalic semigreu zincat cf nota 47007/01.10.2021

Număr anunț
DA28947268
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Cod CPV
34913300-3 · Bare de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.419.553 RON
Data publicării
07.10.2021 00:00
Data finalizării
07.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.419.553 RON