Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consultanta pt derularea procedurilor de inchiriere/concesiune bunuri apartinand domeniului public

Număr anunț
DA28942766
Autoritate contractantă
COMUNA COLONESTI (CUI 4670194)
Cod CPV
79140000-7 · Servicii de consultanta si de informare juridica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.183.078 RON
Data publicării
06.10.2021 00:00
Data finalizării
07.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.183.078 RON