Ofertă acceptată Cumpărare directă

CLORURA DE CALCIU SOLUTIE 30%

Număr anunț
DA28933435
Autoritate contractantă
DIRECTIA SERVICII PUBLICE BISTRITA (CUI 25503261)
Cod CPV
44113910-7 · Materiale de intretinere rutiera de iarna (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
960.322 RON
Data publicării
06.10.2021 00:00
Data finalizării
07.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

960.322 RON