Ofertă acceptată Cumpărare directă

Proiectare si executie lucrari de imbracaminte asfaltica usoara pe drumurile de interes local

Număr anunț
DA28925205
Autoritate contractantă
COMUNA ILISESTI (PRIMARIA COMUNEI ILISESTI) (CUI 4326930)
Cod CPV
45233220-7 · Lucrari de imbracare a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
19.333.529 RON
Data publicării
05.10.2021 00:00
Data finalizării
07.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.333.529 RON