Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII PROIECTARE - FAZA DALI – REABILITARE SI MODERNIZARE DRUM VICINAL „FARLIUG – LUNCA MARE”

Număr anunț
DA28944097
Autoritate contractantă
Comuna Firliug (Primaria Firliug jud. Caras Severin) (CUI 3227815)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.121.674 RON
Data publicării
06.10.2021 00:00
Data finalizării
07.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.121.674 RON