Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLACUTE DE INMATRICULARE

Număr anunț
DA28932421
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL TURDA (CUI 4378930)
Cod CPV
44423450-0 · Placute indicatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
99 RON
Valoare atribuită
42.626.760 RON
Data publicării
06.10.2021 00:00
Data finalizării
07.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.626.760 RON

din 99 RON estimat