Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rack Merx 9U 600x600, 19 inch, de perete, usa sticla, 80kg, plus accesorii

Număr anunț
DA28926336
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie Judetean Prahova (CUI 2844960)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.347.157 RON
Data publicării
05.10.2021 00:00
Data finalizării
07.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.347.157 RON