Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE

Număr anunț
DA28943566
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL AGRICULTURII (CUI 4232046)
Cod CPV
44172000-6 · Folii (constructii) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.468.255 RON
Data publicării
06.10.2021 00:00
Data finalizării
07.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.468.255 RON