Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ratiolab Microcentrifuge Tubes, Crimp/Snap, Snap Ring Cap, Wide Opening Crimp/Snap Top, Snap-It

Număr anunț
DA28943374
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR ALBA (CUI 5823920)
Cod CPV
19520000-7 · Produse din plastic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.664.921 RON
Data publicării
06.10.2021 00:00
Data finalizării
07.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.664.921 RON