Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de aparare de mal si consolidare drum,zona Tanase,sat Cucuieti,comuna Solont,judetul Bacau

Număr anunț
DA28938410
Autoritate contractantă
COMUNA SOLONT (CONSILIUL LOCAL SOLONT) (CUI 4353102)
Cod CPV
45246200-5 · Lucrari de protectie a malurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
15.474.746 RON
Data publicării
06.10.2021 00:00
Data finalizării
07.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.474.746 RON