Ofertă acceptată Cumpărare directă

Boxa portabila cu microfon wireless FREEMAN Karaoke 1001, Bluetooth, USB, Radio FM, negru

Număr anunț
DA28955599
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL DUNAREA DE JOS GALATI (CUI 3127255)
Cod CPV
37320000-7 · Piese si accesorii pentru instrumente muzicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.864.518 RON
Data publicării
07.10.2021 00:00
Data finalizării
08.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.864.518 RON