Ofertă acceptată Cumpărare directă

Executie lucrari - imbracaminte bituminoasa

Număr anunț
DA28951266
Autoritate contractantă
ORAS PANCOTA (CUI 3518911)
Cod CPV
45233252-0 · Lucrari de imbracare a strazilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.134.185 RON
Data publicării
07.10.2021 00:00
Data finalizării
08.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.134.185 RON