Ofertă acceptată Cumpărare directă

Q2612A (12A) CARTUS TONER BLACK (2000 PAG) ORIGINAL HP LJ 1010 1015 1018 1020 1022 3015 M1005 OEM

Număr anunț
DA28955386
Autoritate contractantă
Comuna Lopatari (Primaria Comunei Lopatari) (CUI 3662584)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.857.245 RON
Data publicării
07.10.2021 00:00
Data finalizării
08.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.857.245 RON