Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie copiator pentru multiplicat xerox A4 alba 80 gr mp 500 coli top IQ Premium

Număr anunț
DA28952062
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC TARGU BUJOR (CUI 3346913)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.370.727 RON
Data publicării
07.10.2021 00:00
Data finalizării
08.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.370.727 RON