Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sapatura pentru cercertari arheologice in raza de 10 km de Municipiul Miercurea Ciuc

Număr anunț
DA28949633
Autoritate contractantă
MUZEUL SECUIESC AL CIUCULUI (CUI 4367876)
Cod CPV
45112450-4 · Lucrari de excavare in siturile arheologice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
18.687.226 RON
Data publicării
07.10.2021 00:00
Data finalizării
08.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.687.226 RON