Atribuită Cumpărare directă

Ghilotine pentru documente A3 si A4

Număr anunț
DA35753990
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL AL POLITIEI DE FRONTIERA ORADEA (CUI 4208528)
Furnizor / câștigător
B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
Cod CPV
30190000-7 · Diverse masini, echipamente si accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
588,14 RON
Data publicării
20.05.2024 13:51
Data finalizării
21.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

588,14 RON