Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tastatura A4Tech KR-750 cu fir, USB, negru (KR-750 USB)

Număr anunț
DA28942172
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0568 Baia Mare (CUI 4157335)
Cod CPV
30237460-1 · Tastaturi pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.767.707 RON
Data publicării
06.10.2021 00:00
Data finalizării
08.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.767.707 RON