Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare si montare echipamente spatiu de joaca la Scolile din comuna Clinceni

Număr anunț
DA28952971
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI CLINCENI (CUI 6506628)
Cod CPV
43325000-7 · Echipament pentru parcuri si terenuri de joaca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
14.866.091 RON
Data publicării
07.10.2021 00:00
Data finalizării
08.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.866.091 RON