Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 43,4% sub estimat

Set rechizite si materiale educationale

Număr anunț
SCN1019927
Autoritate contractantă
FUNDATIA MARA (CUI 13350482)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
Cod CPV
39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.075,90 RON
Valoare atribuită
17.580,80 RON 43,4% sub estimat
Data publicării
10.10.2018 17:38
Anunț de atribuire
SCNA1009788
Termen limită
25.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1026950

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 31.075,90 RON Adjudecat: 17.580,80 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 ,,Rechizite scolare" 29.449,80 RON Evident Group S.R.L. 17.580,80 RON ↓40,3%
2 ,Materiale educationale" 1.626,10 RON Anulat

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
EVIDENT GROUP SRL CUI RO 3645710
Oferta 2 Individuala
Ofertant
ALTAMIRA IMPEX SRL CUI RO 14275451

Valoare atribuită

17.580,80 RON

din 31.075,90 RON estimat 43,4%

Adjudecat la 56,6% din estimat · economie 13.495,10 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.