Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,3% sub estimat
ACHIZITIE VACCIN PENTRU UZ VETERINAR-VACCIN ANTIRABIC
- Număr anunț
- SCN1019915
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Galati (CUI 3553277)
- Furnizor / câștigător
- FARMAVET SA (CUI 256)
- Cod CPV
- 33651690-1 · Vaccinuri pentru uz veterinar (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 78.000 RON
- Valoare atribuită
- 76.200 RON 2,3% sub estimat
- Data publicării
- 10.10.2018 16:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1007469
- Termen limită
- 23.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1027252
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI Vaccin antirabic 2018 20 09 2018.doc.p7s
- clauze contractuale vaccin antirabic.doc.p7s
- FisaDate_DF1027252.pdf
- formulare PS Vaccin antirabic sept.2018 antirabic.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
FARMAVET SA CUI RO 256
Oferta 2
Individuala
Ofertant
BIOTUR EXIM SRL CUI RO 8034823
Valoare atribuită
76.200 RON
din 78.000 RON estimat
2,3%
Adjudecat la 97,7% din estimat · economie 1.800 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.