Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii actualizare certificat ssl

Număr anunț
DA28946049
Autoritate contractantă
Agentia pentru Intreprinderi Mici si Mijlocii Atragere de Investitii si Promovarea Exportului Constanta (CUI 37989859)
Cod CPV
72610000-9 · Servicii de asistenta informatica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.765.307 RON
Data publicării
07.10.2021 00:00
Data finalizării
08.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.765.307 RON