Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,3% sub estimat

ANVELOPE AUTOBUZE

Număr anunț
SCN1066510
Autoritate contractantă
TRANS-BUS S.A. BUZAU (CUI RO10622337)
Furnizor / câștigător
VIOSTAR COM SRL (CUI 7861903)
Cod CPV
34352200-1 · Pneuri pentru autobuze (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
398.300 RON
Valoare atribuită
373.010 RON 6,3% sub estimat
Data publicării
09.04.2020 21:39
Anunț de atribuire
SCNA1037521
Termen limită
27.04.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1081636

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VIOSTAR COM SRL CUI RO 7861903
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ADETRANS SRL CUI RO 2213161
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

373.010 RON

din 398.300 RON estimat 6,3%

Adjudecat la 93,7% din estimat · economie 25.290 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.