Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 9,6% sub estimat

Execuția lucrărilor de modernizare a infrastructurii rutiere în localitățile Topolovățu Mare și Șuștra în cadrul proiectului „Modernizarea infrastructurii rutiere în satele Topolovățu Mare și Șuștra, comuna Topolovățu Mare, jud. Timiș”

Număr anunț
SCN1066464
Autoritate contractantă
COMUNA TOPOLOVATU MARE (CUI 4691677)
Furnizor / câștigător
GROUP D.C.M. SRL (CUI 16600940)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.139.808,20 RON
Valoare atribuită
4.646.766,80 RON 9,6% sub estimat
Data publicării
09.04.2020 09:57
Anunț de atribuire
SCNA1039152
Termen limită
30.04.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1081578

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
GROUP D.C.M. SRL CUI RO 16600940
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Porr Construct SRL CUI RO 16601724
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

4.646.766,80 RON

din 5.139.808,20 RON estimat 9,6%

Adjudecat la 90,4% din estimat · economie 493.041,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.