Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,7% sub estimat

Sapaturi, Umpluturi-Camine conducte - in lungime de 3000m, pentru obiectivul de investitii " Amenajarea cailor de acces pietonal din oras Intorsura Buzaului, judetul Covasna, prin reconstructia acostamentelor , trotuarelor si sitemului de colectare si dirijarea apelor pluviale.

Număr anunț
SCN1066443
Autoritate contractantă
Orasul Intorsura Buzaului (Consiliul Local - Primaria orasului Intorsura Buzaului) (CUI 4404370)
Furnizor / câștigător
ELECTROPRECIZIA A.G. SRL (CUI 25609735)
Cod CPV
45112100-6 · Lucrari de sapare de santuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.701.835,10 RON
Valoare atribuită
1.604.764,97 RON 5,7% sub estimat
Data publicării
09.04.2020 08:29
Anunț de atribuire
SCNA1038394
Termen limită
05.05.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1081545

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
"VALDEK IMPEX" SRL CUI RO 6832268

Valoare atribuită

1.604.764,97 RON

din 1.701.835,10 RON estimat 5,7%

Adjudecat la 94,3% din estimat · economie 97.070,13 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.