Ofertă acceptată Cumpărare directă

LAMPA LED EXIT - INDICATOR PENTRU EVACUARE

Număr anunț
DA28944563
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Romaniei (CUI 4192952)
Cod CPV
31524100-6 · Aparate de iluminat fixabile pe tavan (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.026.682 RON
Data publicării
06.10.2021 00:00
Data finalizării
10.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.026.682 RON