Ofertă acceptată Cumpărare directă

Elaborare documentație TE pentru obiectivul „Reparații DC 187 Ciacova – Voiteg, km 3+000- km 3+800.

Număr anunț
DA28963449
Autoritate contractantă
Primaria Oras Ciacova (CUI 4483889)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.951.755 RON
Data publicării
08.10.2021 00:00
Data finalizării
11.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.951.755 RON