Atribuită Cumpărare directă

Prelevare şi efectuare analize din probe apă freatică, probe apă de suprafaţă şi probe levigat

Număr anunț
DA35737647
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Furnizor / câștigător
BIOSOL PSI SRL (CUI 13341727)
Cod CPV
71900000-7 · Servicii de laborator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.473 RON
Data publicării
17.05.2024 13:51
Data finalizării
21.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.473 RON