Ofertă acceptată Cumpărare directă

INTOCMIRE DOCUMENTATIE DE AVIZARE A LUCRARILOR DE INTERVENTIE (DALI)

Număr anunț
DA28938582
Autoritate contractantă
Primaria Orasului ghimbav (CUI 4801362)
Cod CPV
79930000-2 · Servicii de proiectare specializata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2 RON
Valoare atribuită
24.107.242 RON
Data publicării
06.10.2021 00:00
Data finalizării
11.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.107.242 RON

din 2 RON estimat