Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

„Servicii de elaborare si verificare Proiect Tehnic inclusiv documentatiile tehnice si detalii de executie si asistenta tehnica din partea proiectantului si executia lucrarilor de constructii aferent obiectivului de investitie: Construire Cresa in Oras Topoloveni”

Număr anunț
SCN1004614
Autoritate contractantă
ORASUL TOPOLOVENI (CUI 4229725)
Furnizor / câștigător
IMPERA ART CONSTRUCT SRL (CUI 33449090)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.890.258 RON
Valoare atribuită
1.889.207,08 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
15.06.2018 14:18
Anunț de atribuire
SCNA1004519
Termen limită
06.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1010277

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

1.889.207,08 RON

din 1.890.258 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.050,92 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.