Ofertă acceptată Cumpărare directă

Realizare brans. trif. si inst. de utilizare S. P. str Arany Janos si Str Horia Marghita

Număr anunț
DA28964143
Autoritate contractantă
Municipiul Marghita (CUI 4348947)
Cod CPV
45315300-1 · Instalatii de distributie de energie electrica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.507.210 RON
Data publicării
08.10.2021 00:00
Data finalizării
11.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.507.210 RON