Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare butelie

Număr anunț
DA28949714
Autoritate contractantă
Sanatoriul Balnear de Recuperare Mangalia (CUI 4515565)
Cod CPV
76100000-4 · Servicii profesionale privind industria gazului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.060.315 RON
Data publicării
07.10.2021 00:00
Data finalizării
11.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.060.315 RON