Ofertă acceptată Cumpărare directă

Stabilizator tensiune

Număr anunț
DA28957910
Autoritate contractantă
COMUNA DOR MARUNT(PRIMARIA DOR MARUNT) (CUI 3796730)
Cod CPV
38570000-1 · Instrumente si aparate de reglaj si de control (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.503.746 RON
Data publicării
08.10.2021 00:00
Data finalizării
11.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.503.746 RON