Ofertă acceptată Cumpărare directă

Modernizare sistem de iluminat public stradal prin inlocuire corpuri de ilum vechi cu corpuri noi

Număr anunț
DA28958048
Autoritate contractantă
Municipiul Radauti (CUI 4244148)
Cod CPV
45316110-9 · Instalare de echipament de iluminare stradala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.563.140 RON
Data publicării
08.10.2021 00:00
Data finalizării
11.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.563.140 RON