Ofertă acceptată Cumpărare directă

workshop Implementarea standardelor de Control Managerial Intern şi Managementul Riscurilor

Număr anunț
DA28965829
Autoritate contractantă
Scoala Profesionala Speciala (CUI 15938196)
Cod CPV
80000000-4 · Servicii de invatamant si formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.913.048 RON
Data publicării
08.10.2021 00:00
Data finalizării
11.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.913.048 RON