Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii consultanta implementarea ORDIN nr. 600 din 20 aprilie 2018 privind aprobarea Codului contr

Număr anunț
DA28970079
Autoritate contractantă
COMUNA CILIBIA JUD. BUZAU (CUI 3724423)
Cod CPV
79410000-1 · Servicii de consultanta in afaceri si in gestionare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.152.220 RON
Data publicării
11.10.2021 00:00
Data finalizării
11.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.152.220 RON